Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i analiza sprzedaży
  • monitorowanie poziomu zapasów i ich optymalizacja
  • tworzenie krótko oraz długoterminowych prognoz zapotrzebowania
  • tworzenie raportów i analiz
  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia
  • zdolności analitycznych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • zaangażowania i pracowitości
  • komunikatywności i chęci pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (zindywidualizowany plan szkoleniowy)
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje
  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne
  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty
  • Udział w akcjach CSR (np. akcje charytatywne)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia, Łódź