Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia

  • Przasnysz, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Przasnysz
    W związku z rozwojem naszej organizacji obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zaopatrzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za dostarczanie materiałów i usług na potrzeby produkcji oraz składanie zamówień.

    Zadania:

    • Dostarczanie materiałów i usług na potrzeby produkcji, składanie zamówień oraz wprowadzenie potwierdzeń do SAP;
    • Utrzymywanie prawidłowego poziomu cen materiałów i usług w SAP;
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych związanych z zakupami w systemie SAP (kontrakty, ceny, dane podstawowe dostawców, rekordy informacyjne zaopatrzenia);
    • Prowadzenie bieżącej współpracy z dostawcami i egzekwowanie dotrzymania warunków umów ramowych i zamówień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1;
    • Znajomość oprogramowania SAP lub doświadczenie w pracy na podobnym oprogramowaniu ERP;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    • Umiejętność analizy oraz planowania na bazie danych historycznych;
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”