Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
    wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.
    W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

    Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Nowym Dworze Mazowieckim

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę bez okresu próbnego,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
    • udział w ciekawych projektach technologicznych,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • bogaty pakiet socjalny (paczki, bony podarunkowe),
    • ubezpieczenie grupowe na życie (z możliwością ubezpieczenia współmałżonka) finansowane przez pracodawcę.

    Opis stanowiska:

    • zamawianie części zamiennych,
    • prowadzenie rozmów i negocjacji z przedstawicielami handlowymi, wybór najlepszych ofert,
    • udział w projektach dotyczących modernizacji i usprawnień parku maszynowego,
    • prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z ewidencją części oraz dokonywanymi naprawami i przeglądami,
    • bezpośrednia współpraca z serwisami zewnętrznymi, działem produkcji oraz działami wspomagającymi produkcję.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowany profil mechaniczny, elektrotechniczny),
    • mile widziana znajomość budowy maszyn, zasad działania układów pneumatyki i automatyki lub chęć rozwoju w tym kierunku,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej.

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
    za pomocą przycisku:

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.