Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia

InterPhone Service Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z zaopatrzeniem

Nasze wymagania

  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikacji; kandydat powinien być osobą nastawioną na poszukiwanie rozwiązań i lubić kontakt z ludźmi,

  • Wykształcenie wyższe – kierunki związane z handlem i logistyką pomogą w nabywaniu praktycznych umiejętności na tym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Umiejętność analizy oraz samodzielnego rozwiązywania problemów w dynamicznym środowisku przedsiębiorstwa produkcyjnego,

  • Bardzo dobra organizacja swojej pracy w czasie; umiejętne rozpoznawanie priorytetów;

  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

  • Obsługa komputera i pakietu MS Office na bardzo dobrym poziomie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Zaopatrzenia lub pokrewnym w zakładzie produkcyjnym z branży elektronicznej.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie będącej częścią Grupy Cyfrowy Polsat - lidera na rynku medialno-telekomunikacyjnym,

  • Dynamiczny, pozytywny zespół wykwalifikowanych Kupców,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pakiet socjalny, karta Multisport, prywatna opieka medyczna,

  • Umowa o pracę, pełny etat.