Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia

HTS POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Borecka 4B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

HTS POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Borecka 4B

Warszawa

Jesteśmy wiodącą na Mazowszu hurtownią materiałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, największą po prawobrzeżnej stronie Warszawy, która od prawie 15 lat odpowiada na potrzeby branży HVAC. Od początku istnienia stawiamy na jakość produktów, usług i profesjonalną obsługę. HTS to marka tworzona przez ludzi dla ludzi.Od początku zyskała uznanie wśród odbiorców dzięki fachowej i szybkiej obsłudze przez profesjonalny personel.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • ścisła współpraca z działem handlowym,
  • przyjmowanie towaru od dostawców w programie magazynowo-księgowym WF-MAG na podstawie faktur zakupowych
  • wystawianie dokumentów PZ, WZ
  • analiza rynku pod kątem weryfikacji cen towarów,
  • obsługa programu magazynowo – sprzedażowego,
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • monitorowanie terminowości dostaw,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie ze strategią działu zakupów oraz polityką firmy
  • pozostałe zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość do nauki i otwartość na nowe wyzwanie
  • zaangażowanie i chęć nawiązania długotrwałej współpracy
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy
  • doświadczenie w pracy w WF-MAG będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w od pn do pt, w godzinach 8-16
  • dowolna forma zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne