Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zapasów towarowych

North Coast S.A.O firmie

North Coast S.A.

Bojkowska 85

Gliwice

Spółka zajmująca się dystrybucją artykułów spożywczych poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie składania zamówień, załadunków oraz dostępności artykułów;
  • Utrzymywanie optymalnych stoków magazynowych niezbędnych do zapewnienia realizacji zamówień;
  • Weryfikacja stanów magazynowych pod względem ilości i terminów przydatności;
  • Optymalizacja kosztów transportu poprzez odpowiednie wypełnianie aut;
  • Tworzenie i weryfikacja prognoz zaopatrzenia;
  • Opracowywanie i analiza raportów oraz zestawień;
  • Weryfikacja poprawności danych w systemie ERP i WMS;
  • Wyjaśnianie niezgodności w dostawach;
  • Koordynacja procesu zwrotu towarów do dostawców;
  • Koordynacja przepływów pomiędzy magazynami spółki;
  • Weryfikacja i raportowanie produktów nierotujących oraz podejmowanie działań mających na celu wyprzedaż takich indeksów;
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, statystyka, ekonomia);
  • Znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2);
  • Biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office – zwłaszcza MS Excel (mile widziana znajomość MS Access);
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Doświadczenie w pracy z systemami wsparcia planowania oraz znajomość systemów ERP oraz WMS (mile widziane);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz priorytetyzacji działań;
  • Samodzielność oraz wychodzenie z inicjatywą w celu optymalizacji procesów;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Atrakcyjny system benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie karty Multisport; bony i paczki świąteczne, imprezy integracyjne)
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W państwa dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez North Coast Spółka Akcyjna z siedzibą w Pruszkowie, ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszkowie, zarejestrowana pod numerem KRS: 0000240460, NIP: 5260205055 moich danych osobowych zawartych w przesłanym/złożonym przeze mnie cv/liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. zapasów towarowych wskazane w ofercie zmieszczonej na stronie portalu pracuj.pl zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

A w przypadku gdyby chcieli Państwo, aby Wasze dokumenty aplikacyjne były brane również pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez North Coast Spółka Akcyjna z siedzibą w Pruszkowie, ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszkowie, zarejestrowana pod numerem KRS: 0000240460, NIP: 5260205055 moich danych osobowych zawartych w przedłożonym CV/liście motywacyjnym również na potrzeby przyszłych rekrutacji, które będą miały miejsce w okresie 1 roku od dnia zakończenia rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. zapasów towarowych wskazane w ofercie zmieszczonej na stronie portalu pracuj.pl zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Ponadto w związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej: „RODO”), informujemy, że przysługują Pani/Panu określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez North Coast Spółka Akcyjna z siedzibą w Pruszkowie, ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszków (dalej zwana: „North Coast”).

Ogłoszenie archiwalne