Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zapasów towarowych

North Coast S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie składania zamówień, załadunków oraz dostępności artykułów;

  • Utrzymywanie optymalnych stoków magazynowych niezbędnych do zapewnienia realizacji zamówień;

  • Weryfikacja stanów magazynowych pod względem ilości i terminów przydatności;

  • Optymalizacja kosztów transportu poprzez odpowiednie wypełnianie aut;

  • Tworzenie i weryfikacja prognoz zaopatrzenia;

  • Opracowywanie i analiza raportów oraz zestawień;

  • Weryfikacja poprawności danych w systemie ERP i WMS;

  • Wyjaśnianie niezgodności w dostawach;

  • Koordynacja procesu zwrotu towarów do dostawców;

  • Koordynacja przepływów pomiędzy magazynami spółki;

  • Weryfikacja i raportowanie produktów nierotujących oraz podejmowanie działań mających na celu wyprzedaż takich indeksów;

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, statystyka, ekonomia);

  • Znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2);

  • Biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office – zwłaszcza MS Excel (mile widziana znajomość MS Access);

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

  • Doświadczenie w pracy z systemami wsparcia planowania oraz znajomość systemów ERP oraz WMS (mile widziane);

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz priorytetyzacji działań;

  • Samodzielność oraz wychodzenie z inicjatywą w celu optymalizacji procesów;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG;

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Atrakcyjny system benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie karty Multisport; bony i paczki świąteczne, imprezy integracyjne)

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

North Coast S.A.

North Coast to lider w zakresie dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych

notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy