Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Produkcji

Sanofi

  • Lubelska 52, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Sanofi

Lubelska 52

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja Kart Szarżowych pod kątem ich kompletności oraz zgodności z technologiami i procedurami produkcyjnymi

  • Uczestnictwo w weryfikacji i akceptacji zatwierdzanej dokumentacji Jakościowej (Karty, Szarżowe, Instrukcje Technologiczne itp.)

  • Zarządzanie odchyleniami z obszaru wytwarzania w systemie, monitorowanie terminowości realizacji działań naprawczych i zapobiegawczych

  • Prowadzenie oceny skuteczności wdrożonych działań

  • Opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji działowej, jak instrukcje, procedury, raporty, itp., w miarę zmieniających się przepisów i potrzeb

  • Udział w szkoleniu nowych pracowników z weryfikacji dokumentacji serii

  • Udział w programie szkoleń dla pracowników Produkcji, w ramach procesu promocji

  • Udział w procesie poprawy jakości w obszarze Produkcji, poprzez regularne wizyty w Dziale Produkcji, weryfikację książek pracy urządzeń, zeszytów czyszczenia pomieszczeń i rejestrów poboru prób

  • Udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych w ramach GPS, stwierdzonych alertów jakościowych i alertów produktu

  • Uczestnictwo w spotkaniach - tzw. Visual Management, jako przedstawiciel Działu Jakości

  • Prezentacja tematów w zakresie swoich odpowiedzialności podczas inspekcji i audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz na spotkaniach Przeglądów Jakości w Zakładzie

  • Uczestnictwo w aktywnościach związanych z organizacją i wdrażaniem Programu Kultury Jakościowej w Zakładzie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie: chemia, farmacja, biologia, medycyna, weterynaria i podobne

  • Znajomość wymagań prawnych, wymagań GMP i standardów jakościowych w zakresie weryfikacji dokumentacji serii, opracowywania Przeglądów Jakości Produktu zarządzania reklamacjami, odchyleniami i działaniami zapobiegawczymi mile widziane

  • Znajomość specyfiki produkcji farmaceutycznej, kosmetycznej i suplementów diety mile widziane

  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów, komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość pakietu Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint

  • Dokładność w wykonywaniu pracy, terminowość i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym możesz rozwijać swój talent oraz realizować pomysły i innowacje w ramach kompetentnego zespołu

  • Dostęp do wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w Polsce i na świecie - możesz stworzyć własną ścieżkę kariery w Sanofi

  • Umowa o pracę na czas określony

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin; pracowniczy program ubezpieczeń emerytalnych, ubezpieczenie na życie, zakres świadczeń z ZFŚS (w tym karta Multisport)

  • Program Pomocy dla Pracowników (wsparcie zdrowia psychicznego, doradztwo prawne i finansowe)

  • Płatny urlop rodzicielski neutralny pod względem płci

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Umowa na czas określony do 31.08.2024

Jako Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Produkcji będziesz odpowiadać za utrzymanie i doskonalenie jakości w obszarze produkcji oraz procesach okołoprodukcyjnych, zgodnie z wymaganiami prawnymi GxP i standardami jakościowymi grupy Sanofi.

Sanofi

W Sanofi różnorodność i inkluzywność mają fundamentalne znaczenie dla tego, jak działamy i są osadzone w naszych podstawowych wartościach. Zdajemy sobie sprawę, że aby naprawdę wykorzystać bogactwo, jakie przynosi różnorodność, musimy zarządzać przez integrację i aktywnie tworzyć miejsce pracy, w którym różnice mogą być rozwijane i wykorzystywane do polepszania życia naszych współpracowników, pacjentów i klientów. Szanujemy i doceniamy różnorodność naszych pracowników, ich doświadczenie i pochodzenie oraz zapewniamy wszystkim równe szanse rozwoju.

Przewiń do profilu firmy