Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Work Service S.A.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia JakościNumer ref.: SA/WS-05/21/2021/5/1

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja Kart Szarżowych pod kątem ich kompletności oraz zgodności z technologiami i procedurami produkcyjnymi,
  • gromadzenie danych i opracowanie Przeglądów Jakości Produktów,
  • uczestnictwo w poprawie jakości w obszarze produkcji poprzez współuczestnictwo w projektach działowych,
  • uczestnictwo w rozpatrywaniu odchyleń oraz wyników OOS w Dziale Kontroli Jakości,
  • uczestnictwo w okresowych spotkaniach - tzw. Visual Management, w wybranych działach jako przedstawiciel Działu Jakości,
  • wdrażanie kultury LEAN w Zakładzie,
  • aktywny udział w szkoleniach z zakresu LEAN,
  • opracowanie planu działań LEAN dla swojego obszaru zgodnie z potrzebami Zakładu.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (biologiczne, medyczne, chemiczne lub farmaceutyczne) - warunek konieczny,
  • min. 3 miesięcznego stażu pracy w dziale Kontroli Jakości - warunek konieczny,
  • gotowości do podjęcia pracy od 01.06.2021.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość korzystania z bezpłatnych obiadów w czasie pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie pracownicze,
  • pracę w dużej firmie z branży farmaceutyczno-medycznej,
  • pracę w systemie jednozmianowym w dni robocze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne