Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zapewnienia jakości

Dijo Baking Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrodzie 28, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Dijo Baking Sp. z o.o.

Zabrodzie 28

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działu produkcji w zakresie zapewnienia jakości zgodnej z przyjętymi standardami

  • Weryfikacja parametrów procesu produkcji i pakowania wyrobów gotowych

  • Kontrola jakościowa surowców i opakowań dostarczanych do zakładu

  • Realizacja kontroli i badań jakości produktów gotowych

  • Przygotowywanie kontrprób surowców i produktów gotowych

  • Dopuszczanie produktu gotowego/surowca do dalszej obróbki/dystrybucji

  • Przygotowywanie atestów dla produktów gotowych

  • Przygotowywanie dokumentacji dla kwalifikowania dostawców

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w poszczególnych obszarach produkcyjnych

  • Szkolenie pracowników w zakresie funkcjonowania procedur i systemów jakości

  • Prowadzenie obowiązujących zapisów jakościowych oraz nadzór nad zapisami powstającymi na linii produkcyjnej

  • Przestrzeganie zasad GMP/GHP, systemu HACCP, IFS,BRC, AIB BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe technologiczne wskazane ukończenie studiów podyplomowych lub kursów z zakresu zarządzania jakością i bezpieczeństwa żywności

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad standardu IFS, BRC

  • Praktyczna znajomość zasad GMP i systemu HACCP

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie