Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

US Pharmacia

  • Ziębicka 40, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Ziębicka 40

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd i przygotowywanie dokumentacji wspierającej proces zwalniania serii produktów na rynek

  • Przegląd i pozyskiwanie dokumentacji wspierającej proces kwalifikacji dostawców

  • Udział w procesie tworzenia umów jakościowych z producentami materiałów wyjściowych i opakowaniowych, laboratoriami kontraktowymi

  • Udział w procesie reklamacji gotowych produktów leczniczych

  • Tworzenie i aktualizacja Standardowych Procedur Operacyjnych i Instrukcji Postępowania

  • Archiwizacja dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku chemicznym, biologicznym, biotechnologicznym lub pokrewnym

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy/stażu w obszarze kontroli i zapewnienia jakości

  • Potrafisz dobrze organizować swoją pracę

  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej w dynamicznym środowisku

  • Jesteś otwarty/a na naukę nowych rzeczy i zdobywanie doświadczenia

  • Znasz język angielski na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony do 03.2023

  • Premię roczną

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, a także do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalno-sportową

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

  • Ciekawą pracę z najwyższej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku