Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zarządzania danymi rejestracyjnymi

HSK CONSULTINGO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta Wiodącego, amerykańskiego, międzynarodowego koncernu, jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych na świecie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku farmaceutycznym, kandydatów do pracy na stanowisku:
Młodszy Specjalista ds. zarządzania
danymi rejestracyjnymi

Misją naszego Klienta jest innowacyjność, przestrzeganie najwyższych standardów etycznych, dbanie
o najwyższą jakość produktów i procesów a także szacunek i współpraca przyczyniające się
do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie

Twoje główne obowiązki to:

  • Zarządzanie danymi rejestracyjnymi produktów leczniczych na rynkach europejskim oraz pozaeuropejskich
  • Wprowadzanie danych do systemów z zachowaniem należytej staranności
  • Weryfikacja danych rejestracyjnych na zgodność z pozwoleniami
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i standardów zw. z obsługą systemów
  • Przestrzeganie procedur firmy

Od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (zaraz po studiach), preferowane kierunki: biologia, chemia, biotechnologia, kierunki farmaceutyczne, medyczne
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Łatwość poruszania się w rozbudowanych środowiskach informatycznych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B2/C1 – warunek konieczny
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz sprawnego działania pod presją czasu
  • Wysokiej jakości pracy i realizacji powierzonych zadań
  • Dbałości o szczegóły, otwartości na zmiany, wielozadaniowości
  • Zdolności szybkiego uczenia się

W zamian zapewniamy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej innowacyjnej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia międzynarodowego na rynkach Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu
  • Motywacyjny system wynagrodzeń i warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
  • Możliwość pracy Home Office
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.” Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne