Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zarządzania dokumentacją

IMPEL Business SolutionsO firmie

  • Łódź, Polska
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

IMPEL Business Solutions

Łódź

Łódź

Impel Business Solutions Sp. z o.o. – jedna ze spółek Grupy IMPEL - poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • skanowanie dokumentów,
  • obsługa akt osobowych aktywnych pracowników,
  • uzupełnianie teczek osobowych pracowników bieżącymi dokumentami,
  • umieszczanie dokumentów w pudłach archiwizacyjnych (waga około 12 kg).

Wymagania względem Kandydata:

  • biegła obsługa komputera,
  • dokładność i systematyczność,
  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczeń w dużej organizacji biznesowej,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników,
  • pakiet szkoleń,
  • dodatkowe benefity (możliwość przystąpienia do programy Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy