Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zarządzania dokumentacją

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Segregowanie i digitalizacja (skanowanie) dokumentów z obszarów: finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego

  • Archiwizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami prawnymi

  • Ewidencja dokumentów

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie

  • Dokładność i staranność w wykonywaniu zadań

  • Dyspozycyjność w dni powszednie, w godzinach 8.00-16.00

  • Podstawowa znajomość środowiska MS Office (głównie Excel)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich

  • Komunikatywność

  • Pomysłowość

  • Otwartość na zmiany

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze/digitalizacji dokumentów

  • Mile widziane zainteresowanie tematyką Lean Management

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełne wdrożenie do nowych zadań

  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów

  • Możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dostęp do platformy NAIS

Impel Business Solutions, będąca częścią grupy Impel specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Zapewnia pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Strona Spółki: https://procesy-biznesowe.impel.pl/

Przewiń do profilu firmy