Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Gotówką

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.01.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Euronet Worldwide jest światowym liderem w dziedzinie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych.
Działamy w 150 krajach na całym świecie.
Zatrudniamy przeszło 2 700 pracowników w 28 krajach
Wspólnie tworzymy największą niezależną sieć bankomatów w Europie.
W Polsce firma działa od 1995 r. Obecnie Euronet zarządza już co czwartym bankomatem w Polsce!

W trakcie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku Euronet niezmiennie stawia na swoich pracowników – razem tworzymy organizację, w której wspieramy różnorodność i szanujemy indywidualność każdego z nas, gdzie praca to również przyjemność. dołącz do nas na facebooku

Cel stanowiska?

Zapewnienie nieprzerwanej dostępności gotówki w sieci Bankomatów, Wpłatomatów i Recyclerów Euronet Polska oraz optymalnego przebiegu tego procesu.

Co oferuje dział Zarządzania Gotówką?

Będziesz miał możliwość być częścią jednego z zespołów w ramach struktur Euronet, który jest centrum operacyjnym w Europie, obsługującym aż 20 krajów!

Oferujemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu zarządzania gotówką oraz poznania nowych narzędzi wewnętrznych. Możliwość zgłębiania zagadnień z obszaru analizy i statystyki wśród młodych chętnych do dzielenia się wiedzą ludzi. Pracując w tym zespole współpracujesz ze wieloma działami - masz okazję poznać i zrozumieć działania organizacji z wielu stron.

Na etapie wdrożenia zapewnimy Ci różnorodność w sposobie przekazywania wiedzy od kolegów z zespołu oraz menedżerów. Jeżeli jesteś odpowiedzialny, masz analityczny umysł, lubisz działać w Excelu i tworzyć narzędzia w VBA a dodatkowo lubisz kontakt z językami obcymi - to jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Junior Cash Supply Specialist)
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w świetnej lokalizacji blisko centrum – 2 minuty od metra Dw. Gdański
  • pracę w dużym zespole z możliwością rozwoju wewnątrz organizacji
  • pracę w bezpiecznym środowisku gdzie zadania są przewidywalne i powtarzalne
  • pakiet benefitów: pakiet opieki medycznej, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe

Twoje zadania to:

  • monitorowanie, planowanie i zlecanie operacji gotówkowych dla poszczególnych bankomatów i wpłatomatów zlokalizowanych w europejskiej sieci urządzeń
  • bieżąca analiza efektywności wykorzystania gotówki
  • administrowanie narzędziem wspomagającym zarządzanie gotówką, uczestniczenie w procesie rozwoju i doskonalenia tego narzędzia
  • ścisła współpraca z innymi działami Euronet w Polsce i za granicą, Bankami, oraz firmami konwojującymi gotówkę

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (idealnie jeśli znasz inne języki),
  • posiadasz praktyczną znajomości zagadnień z obszaru statystyki, matematyki
  • swobodnie poruszasz się w arkuszu kalkulacyjnym Excel,
  • lubisz stabilna pracę z przewidywalnym i powtarzalnym zakresem zadań,
  • jesteś osobą analityczną, szybko uczysz się nowych narzędzi oraz skupiasz się na rozwiązaniu i zakończeniu zadania w określonym czasie
  • potrafisz tworzyć własne narzędzia wspomagające dzienny proces z wykorzystaniem VBA dla Excel

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
bottom