Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Kategorią z j. niemieckim (k/m)

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Kategorią
z j. niemieckim (k/m)

W związku dynamicznym rozwojem Działu Category Management poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Twoje zadania

  • Realizacja zleceń zakupowych.
  • Wsparcie kupców w działaniach związanych z ciągłym poszerzaniem asortymentu w ramach określonej kategorii.
  • Organizacja degustacji wewnętrznych oraz kontroli jakości towarów.
  • Kontakt z dostawcami, w tym niemieckojęzycznymi, w ramach przygotowania przetargów i degustacji produktów.
  • Porównywanie ofert dostawców i ich analiza.
  • Przygotowywanie kontraktów.
  • Przygotowywanie tłumaczeń, zestawień oraz tworzenie raportów.
  • Współpraca z Działem Jakości i Działem Marketingu przy wprowadzaniu nowych produktów do oferty sklepów ALDI.

Nasze oczekiwania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1), komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office).
  • Zaangażowanie i inicjatywa w proces pozyskiwania nowych dostawców i towarów.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Praca w Centrali firmy w Katowicach przy projektach na skalę krajową
    i międzynarodową.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Praca z językiem niemieckim i angielskim.
  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Zajęcia językowe
  • Bony żywieniowe
  • Przyjazna atmosfera pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 143 sklepy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy