Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Majątkiem Sieciowym

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

  • Ciechanów

    Ciechanów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań związanych z eksploatacją sieci gazowej w dedykowanym obszarze,

  • współpraca przy realizacji postępowań przetargowych,

  • współpraca przy analizie wykonania planu eksploatacji sieci gazowej,

  • współpraca przy opracowaniu planów modernizacji sieci gazowej,

  • współpraca przy prowadzeniu sprawozdawczości w zakresie danych o sieci gazowej,

  • realizacja zadań związanych z ewidencją majątku sieciowego oraz uzgodnieniami,

  • przygotowywanie projektów warunków technicznych (budowy, przebudowy, modernizacji majątku sieciowego) i przyłączenia oraz uczestnictwo w uzgadnianiu dokumentacji projektowych (w tym m.in. pod względem kolizji z istniejącymi obiektami),

  • wykonywanie prac administracyjnych,

  • współpraca z odpowiednimi komórkami organizacyjnymi w zakresie roszczeń odszkodowawczych i skarg związanych z posadowieniem sieci gazowej w dedykowanym obszarze,

  • prowadzenie i aktualizacja ewidencji (paszportyzacji) majątku sieciowego i prowadzenie archiwum sieciowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe (np. Technik Gazownictwa), mile widziane wyższe techniczne (np. Inżynieria Gazownictwa),

  • podstawowa wiedza o branży i znajomość podstawowa zagadnień z zakresu budowy i użytkowania sieci gazowej,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywność, umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • 1 rok doświadczenia zawodowego,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności,

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce! Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022​

  • premia miesięczna i kwartalna,

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych,

  • work-life balance np. dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka),

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek,

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line: APLIKUJ do dnia 10 grudnia 2022 roku.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy