Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Najmem

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Integrum Management to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

     W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa mieszkań znajdujących się w portfelu firmy,
    • Pozyskiwanie klientów - właścicieli mieszkań oraz najemców,
    • Prezentacja oferty,
    • Zawieranie umów z właścicielami nieruchomości i najemcami,
    • Wprowadzanie danych do systemu CRM,
    • Kontakt z administracjami budynków i dostawcami mediów,
    • Obsługa i rozliczanie najemców,
    • Inne prace zlecone przez Zarząd.

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub student/-ka (co najmniej 4 rok),
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • Inicjatywa w działaniu, kreatywność, komunikatywność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ.

    Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Flisa 4b w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.