Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

  • Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-04-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 233 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 148 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sieci Intermarché i Bricomarché poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański)

    Główne zadania:

    • Wypełnianie obowiązków właściciela nieruchomości wynikających z przepisów prawa oraz umów najmu i optymalizacji kosztów z tym związanych,
    • Nadzorowanie współpracy z właścicielami obiektów dzierżawionych celem zapewnienia wywiązywania się z zapisów umowy,
    • Zapewnienie optymalnego wykorzystania majątku spółek gruntowych – terenów niezabudowanych,
    • Zapewnienie terminowego przepływu faktur za zużycie mediów przez sklepy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi,
    • Wykształcenie wyższe i wiedza praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami,
    • Umiejętność negocjacji i mediacji,
    • Dobra organizacji pracy,
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
    • Komunikatywna znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
    • Pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (np. opieka medyczna, karta Multi Sport lub Edenred),
    • Udział w ciekawych projektach w ramach Grupy Muszkieterów.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ITM Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.