Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zarządzania ryzykiem handlowym

SOLUMUS SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i kontrola aktualnej ekspozycji firmy na ryzyko

  • przygotowanie raportów, zestawień i analiza danych z wykorzystaniem arkusza xls

  • dokonywanie transakcji zabezpieczających ryzyko walutowe i towarowe spółki na rynkach finansowych

  • analiza fundamentalna i techniczna rynków finansowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student V roku (mile widziane kierunki ścisłe: finanse

  • i rachunkowość, rynki kapitałowe)

  • zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego excel

  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy

  • komunikatywność, samodzielność

  • inicjatywa w działaniu oraz chęć poszukiwania niestandardowych rozwiązań

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu rynków finansowych

  • doświadczenie zawodowe w obszarze treasury/rynków finansowych w formie praktyk/staży w banku

  • znajomość systemu SAP

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • możliwości rozwoju w obszarze treasury - w trakcie pracy zdobędziesz wiedzę i umiejętności:

  • jak zabezpieczać ryzyko walutowe,

  • jak prawidłowo zarządzać cash-flow walutowym w spółce,

  • jak zabezpieczyć ryzyko towarowe i jakie instrumenty rynków finansowych w tym celu wykorzystać,

  • jak identyfikować i analizować poszczególne obszary działalności spółki pod kątem ich wpływu na wynik finansowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Dodatkowe informacje

Ofertę kierujemy do studentów V roku jak i absolwentów zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze treasury firmy zajmującej się międzynarodowym handlem paliwami ciekłymi.