Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZATRUDNIMY: Młodszego Specjalistę ds. Zarządzania Ryzykiem
    Lokalizacja: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie oceny ryzyka wybranych obszarów działania firmy na podstawie określonej metodologii
    • rekomendowanie mechanizmów kontroli i ograniczania ryzyka w firmie
    • koordynowanie audytów wewnętrznych wykonywanych przez wykwalifikowane podmioty oraz monitorowanie realizacji zaleceń poaudytowych
    • koordynowanie realizacji kontroli funkcjonalnej prowadzonej w różnych jednostkach organizacyjnych firmy oraz monitorowanie wdrożenia zaleceń pokontrolnych
    • opiniowanie regulacji wewnętrznych, przygotowywanie analiz, raportów, zestawień

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego: farmacja (preferowane), ekonomia, finanse, prawo
    • min. 6-miesięcznego doświadczenia w obszarze audytu, zarządzania ryzykiem lub kontroli wewnętrznej
    • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • obiektywności, rzetelności i terminowości w realizowanych działaniach
    • umiejętności komunikacji słownej i pisemnej
    • pewności siebie i zdecydowania w działaniu
    • bardzo dobrej znajomości MS Excel i PowerPoint
    • prawa jazdy kat. B.

    Najlepszym kandydatom oferujemy:

    • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
    • logikę i pozytywne emocje
    • ulubione miejsce pracy
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • dobrą organizację pracy
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową,
      programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
    bottom