Młodszy Specjalista ds. zarządzania treścią (z j. niemieckim)

Limango

  • Munchen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie opisów produktów dla naszego sklepu internetowego w Niemczech, ze szczególną dbałością o ich jakość, atrakcyjność i poprawność;

  • Korekta i edycja aktualnych opisów;

  • Codzienna praca z naszym systemem zarządzania treścią;

  • Duża odpowiedzialność i samodzielność w związku z codziennym pojawianiem się nowych produktów i kampanii;

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (C1);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2);

  • Dobra znajomość obsługi komputera, a także pakietu Microsoft Windows (Excel, Word, Outlook, Teams);

  • Zamiłowanie do e-commerce (szczególnie w kategoriach moda, artykuły dziecięce, home&living);

  • Dokładność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna .Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Zajęcia językowe. Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

  • Praca zdalna i elastyczny czas pracy. Możliwość częściowej pracy zdalnej, a także dostosowania czasu pracy pod Twój plan dnia.

  • Biuro w centrum Wrocławia. W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

  • Owocowe poniedziałki. Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

  • Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

  • Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Limango

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Osób z zamiłowaniem do e-commerce, zorientowanych na szczegóły i wysoką jakość.

Na co możesz liczyć?

Na mnóstwo dobrej energii, przyjazną atmosferę i ciągłe wsparcie zespołu.

Brzmi dobrze?

Daj się poznać klikając przycisk "Apply Now!"