Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Umowami

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja posprzedażowych procesów obsługowych Klientów segmentów B2B oraz B2C
  • udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów
  • obsługa systemu bilingowego
  • współpraca z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • średniozaawansowana znajomości MS Excel
  • umiejętność redagowania tekstów
  • skrupulatność i dokładność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • ciekawa praca w międzynarodowym koncernie energetycznym z fińską kulturą organizacyjną
  • wymiar czasu: pełny etat
  • dodatkowa premia roczna
  • szkolenia oraz stałe wsparcie merytoryczne
  • kurs języka angielskiego w biurze
  • pakiet medyczny
  • karta MultiSport
  • owocowe poniedziałki, bakaliowe środy i pizza piątki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Staniesz się częścią skandynawskiej organizacji:

dla której największym sukcesem jest Twój rozwój;

doceniamy zaangażowanie, dlatego stworzyliśmy specjalny system prowizyjny;

mocno cenimy sobie work-life-balance – z nami zawsze znajdziesz czas na swoje pasje.

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Umowami, Gdańsk