Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Umowami

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja posprzedażowych procesów obsługowych Klientów segmentów B2B i B2C

  • Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów

  • Obsługa systemu bilingowego

  • Współpraca z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i sumienność (praca z dokumentami)

  • Świetne umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole

  • Umiejętność redagowania tekstów

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Wyższe wykształcenie

To oferujemy

  • Dołączysz do silnego zespołu w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Dobrą koleżeńską atmosferę w zespole

  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju i pracę w środowisku, które łączy w świeżość i tempo start-upu z oparciem w solidnych strukturach korporacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity (m.in. dopłata do karty Multisport, opieki medycznej, nauka języków obcych etc).

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Jeżeli jesteś otwartą osobą nastawioną na rozwój, a nie posiadasz wszystkich umiejętności to jesteśmy pewni, że nauczymy Cię ich.

Przewiń do profilu firmy