Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Zapasami w Sklepach

Rossmann SDP O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Kim jesteśmy?
Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Obowiązki:

  • zapewnienie dostępności towaru w sklepach,
  • utrzymanie zapasów na zakładanym poziomie,
  • obsługę zamówień sklepowych,
  • raportowanie realizacji zadań,
  • przygotowanie analiz dotyczących m.in. zatowarowania sklepów,
  • współpracę z innymi działami oraz ze sklepami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielności,
  • komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania priorytetami,
  • nastawienia na współpracę i realizację celów,
  • otwartości na zmiany,
  • inicjatywy w działaniu
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • gotowości do pracy zmianowej (raz na 2 m-ce dyżury od soboty do czwartku w godz. 19.00 – 03.00).

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów – preferowane kierunki logistyczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i rozwój osobisty,
  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy,
  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci,
  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca...
  • prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne