Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

IGLOTEXO firmie

IGLOTEX

Józefa Franczaka "Lalka" 18

Lublin

Młodszy Specjalista
ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Numer ref.: Miejsce pracy: praca zdalna/Lublin

Zakres obowiązków:

  • codzienne wsparcie działu w realizacji procesów rekrutacyjnych (m.in. publikacja ogłoszeń, poszukiwanie efektywnych źródeł pozyskiwania kandydatów) oraz szkoleniowych (administrowanie bazą szkoleń),
  • obsługa Intranetu i redagowanie firmowego Newslettera,
  • bieżąca aktualizacja baz danych.

Kogo szukamy?

  • pasjonatów HR, zainteresowanych pracą i rozwojem w tym obszarze, których cechuje zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz zdolności interpersonalne,
  • osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (mile widziani studenci studiów zaocznych na kierunku Psychologia),
  • kandydatów, którzy sprawnie obsługują pakiet MS Office.

#STABILNAPRACA#IGLOTEX

Do naszego zespołu w Lublinie, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w dziale HR.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności w różnych obszarach HR (rekrutacja, budowanie marki pracodawcy, komunikacja wewnętrzna, szkolenia),
  • udział w ciekawych projektach i szkoleniach wewnętrznych,
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie w okresie marzec – sierpień,
  • pracę w formie zdalnej,
  • niezbędne narzędzia (komputer, telefon).

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

Ogłoszenie archiwalne