Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds zatowarowania

VRG SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VRG SPÓŁKA AKCYJNA

Pilotów 10

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie bieżących raportów i ich analizę
  • realizację planu dostaw
  • alokację zapasu
  • tworzenie zamówień oraz kontrolę ich realizacji
  • współpracę z działem produkcji
  • współpracę z działem zakupów

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • systematyczności i terminowości
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej organizacji pracy
  • wyższego wykształcenia

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia niezbędne do efektywnej pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, zniżki do wykorzystania w naszych salonach)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Młodszy specjalista ds zatowarowania, Pilotów 10, Kraków