Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Zatowarowania

Greenpoint S.A.

  • Mariana Domagały 3, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Mariana Domagały 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opieka towarowa, zapewnienie optymalnej ilości towaru w salonach sprzedaży

  • Wnioskowanie na podstawie danych liczbowych oraz sytuacji rzeczywistej

  • Podejmowanie decyzji o przesunięciach i zamówieniach asortymentu

  • Monitoring i analiza poziomu sprzedaży oraz zatowarowania poszczególnych asortymentów

  • Współpraca z Kierownikami Salonów oraz Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomość MS Excel

  • Zdolności analityczne, umiejętności i chęci do pracy z liczbami

  • Umiejętności samodzielnego przeprowadzania analiz i wyciągania syntetycznych wniosków

  • Pozytywne nastawienie do współpracy oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  • Doskonale organizuje własną pracę / samodyscyplina

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych

  • Liczne dodatki i rabaty dla pracowników

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Rozwój zawodowy

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi