Młodszy Specjalista ds. Zatrudnienia Zewnętrznego

Grupa Aterima Sp. z o.o.

Puszkarska 7f

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych (również w mediach społecznościowych)

  • Kontakt z kandydatami

  • Organizacja procesu zatrudnienia

  • Archiwizacja dokumentacji pracowniczej

  • Wspieranie procesu rozliczeń wynagrodzeń

  • Wspieranie pozostałych członków Zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w rekrutacji, obsłudze klienta lub bezpośrednio w agencji

  • Prawo jazdy kat. B - czynne

  • znajomość narzędzi MS Office

  • status studenta

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe z Zarządzania, Administracji lub Psychologii

To oferujemy

  • umowę zlecenia

  • opieka zdrowotna

  • karta sportowa

  • ubezpieczenie na życie

  • dobrze skomunikowane biuro (kompleks biurowców Bonarka for Bussiness)

  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje

  • program rekomendacji pracowników

  • program promocji zdrowia wśród pracowników

  • stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Jesteśmy międzynarodową grupą, która specjalizuje się w usługach opieki domowej, jak również rekrutacji i zatrudniania pracowników. Nasze usługi realizujemy na ponad 10 rynkach europejskich, m.in. w Polsce, Niemczech, Francji i Rumunii.

Filarem naszej działalności są usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych, które świadczymy jako FAMILIEN MED oraz ATERIMA MED. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie wykorzystujemy z sukcesem, świadcząc najwyższej jakości usługi w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych w ramach ATERIMA WORK. Dla naszych klientów realizujemy również rekrutacje specjalistyczne, w tym na wysokie stanowiska menedżerskie, pod marką ATERIMA HR.

Przewiń do profilu firmy