Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zgód Wodnoprawnych

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieO firmie

  • Gdańsk

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

     Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie to główny podmiot odpowiedzialny za gospodarkę wodną w Polsce. Tworzy je 330 nadzorów wodnych, 50 zarządów zlewni, 11 regionalnych zarządów gospodarki wodnej oraz Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej.

     Wody Polskie to jednak przede wszystkim 5 500 ludzi, którzy wykonują pracę z pasją. Jesteśmy nowo powołaną organizacją, w której ze względu na wielkość organizacji i różnorodność zadań, każdy może znaleźć swoje miejsce. Wykonujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany.

Ciesz się pracą, która ma znaczenie. Dołącz do nas!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Zgód WodnoprawnychNumer ref.: Miejsce pracy: Chojnice, Gdańsk, Tczew

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach o udzielenie pozwolenia wodnoprawnego,
  • przygotowywanie projektów pism w sprawach dotyczących pozwoleń wodnoprawnych,
  • monitorowanie stanu prawnego i orzecznictwa w zakresie prowadzonych postępowań administracyjnych w obszarze gospodarki wodnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie: prawa, administracji, inżynierii środowiska, gospodarki wodnej, ochrony środowiska, hydrogeologii lub studenci ostatniego roku wyżej wymienionych studiów,
  • znajomości przepisów ustawy Prawo wodne, w zakresie dotyczącym zgód wodnoprawnych,
  • znajomości przepisów ustawy Kodeks postępowania administracyjnego,
  • sprawnej obsługi oprogramowania biurowego,
  • atutem będzie, co najmniej 6-miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze postępowań administracyjnych.

Kandydatów posiadających:

  • dobrą organizacje pracy własnej,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • łatwość komunikacji oraz pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia,

zachęcamy do składania CV, a w zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wspierające środowisko pracy,
  • prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i uważasz, że Twoje umiejętności i charakter odpowiadają naszym wymaganiom, prześlij nam dokumenty klikając w odpowiednie miasto.

Oferty należy składać w terminie do: 21.04.2019 r.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy