Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Zobowiązań

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.O firmie

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.

Stalowa 1

Godzikowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego (znajomość Optimy i/lub Oracle będzie dodatkowym atutem)

  • Przygotowywanie płatności oraz ich wprowadzanie do aplikacji bankowych

  • Monitorowanie terminów płatności

  • Bieżąca analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami

  • Wsparcie w bieżących pracach księgowych

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu

  • Segregacja oraz archiwizowanie dokumentów

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość podstawowych zasad i przepisów z zakresu rachunkowości

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość systemu finansowo-księgowego ERP (znajomość Optimy i /lub Oracle będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, zaangażowanie

  • Nastawienie na współpracę długoterminową

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Mozliwość awansu

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne