Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. zobowiązań

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Starcom Sp. z o.o., Oddział Re: Sources Poland

    Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym shared service center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Zakres obowiązków:

    • Poprawne i terminowe wprowadzanie faktur ( faktur kosztowych, faktur korygujących, faktur zaliczkowych, duplikatów faktur kosztowych) zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi;
    • Weryfikacja faktur pod kątem ich zgodności z przyjętymi wytycznymi w systemie finansowo- księgowym;
    • Odpowiedzialność za rejestracje i kompletowanie dokumentacji fakturowej;
    • Bieżąca analiza otwartych zamówień zakupu w celu terminowego fakturowania i zamykania zleceń Agencji;
    • Utrzymywanie stałego kontaktu, identyfikacja problemów oraz wyjaśnianie wątpliwości z przedstawicielami Agencji w obszarze przepływu faktur;
    • Dodatkowe obowiązki i projekty desygnowane przez przełożonego.
    top

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w księgowości;
    • Wykształcenie średnie lub wyższe;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
    • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań;
    • Skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dobra organizacja pracy.
    top

    Oferujemy:

    Umowa
    o pracę
    Możliwości rozwoju zawodowego
    Opieka
    medyczna
    Karta
    Multisport
    Międzynarodowa współpraca
    Kultura dialogu
    i otwartości
    na inicjatywę
    Przyjazna
    atmosfera pracy
    Równowaga
    z życiem prywatnym
    Brak
    dress code
    Świeże
    owoce

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

    • Administratorem danych osobowych jest Starcom sp. z o.o. oddział Re:Sources Poland z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa.
    • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie zgody.
    • Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawdo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu i prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.
    • Mam prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    • Odbiorcami danych osobowych mogą być podwykonawcy administratora świadczący usługi związane z rekrutacją.
    • Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku zgody na wiele procesów rekrutacyjnych – przez okres do 2 lat.
    • Wszelkie pytania w zakresie przetwarzania danych mogę zgłaszać na adres [email protected]
    • Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. oddział Re:Sources Poland z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

    ALBO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji oraz przyszłymi procesami rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. oddział Re:Sources Poland z siedzibą Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

    bottom