Oferta pracy

Młodszy specjalista – dział Nowych Uruchomień

InterKadra Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, lidera z branży produkcyjnej o światowym zasięgu, uruchomiliśmy rekrutację na stanowisko młodszego specjalisty w dziale Nowych Uruchomień.

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy koordynacji procesu wdrażania projektów nowych uruchomień w ramach przydzielonej grupy klientów,

  • Pomoc w prowadzeniu listy nowych projektów, ich statusu APQP, reagowanie na opóźnienia, wskazywanie zagrożeń uruchomienia projektów i identyfikowanie zadań krytycznych,

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą projektów do uruchomienia (rysunki, bom-y, zlecenia),

  • Pomoc w pracach administracyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość rysunku technicznego, interpretacji charakterystyk procesu,

  • Znajomość obsługi komputera z MS Office (MS Project, Excel, PPT), doświadczenie z SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Elastyczność, łatwość adaptacji do zmieniającego się środowiska; umiejętności organizacyjne.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas określony,

  • Dostęp do nowych technologii,

  • Wyzwania zawodowe stwarzające możliwości rozwoju,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,

  • Pakiet socjalny oraz program rabatowy,

  • Wdrożenie na start pozwalające Ci poznać nowe stanowisko i zaaklimatyzować się.

  • Benefity

  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna

  • Pakiet socjalny

  • Programy rabatowe

Przed Tobą już tylko 4 kroki:

  • APLIKUJ na ogłoszenie,

  • Przekażemy Twoją aplikację do naszego Klienta, który skontaktuje się z wybranymi kandydatami zapraszając na rozmowę,

  • Wykorzystaj swoją szansę i siłę swojej osobowości - zaprezentuj się z jak najlepszej strony,

  • Podążaj ścieżką kariery – wypatruj efektów swojej pracy, które będą satysfakcjonowały Ciebie i Twoich przełożonych!

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy