Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista - Dział Techniczno-Administracyjny

PIEKARNIA OSKROBA S.A.O firmie

  • Człekówka (pow. otwocki)
    Człekówka (pow. otwocki), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • praca biurowa w dziale techniczno - administracyjnym,
  • pomoc w prowadzeniu szkoleń w zakresie BHP,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury technicznej, udział w przeglądach technicznych budynków,
  • nadzór nad funkcjonowaniem administrowanych obiektów i ich infrastruktury (ochrona obiektów, utrzymanie czystości, przeglądy techniczne, dostawy mediów),
  • współpraca i koordynowanie prac firm podwykonawczych,
  • współpraca z działem produkcyjnym oraz utrzymaniem ruchu,
  • nadzór nad projektami inwestycyjnymi dotyczącymi infrastruktury,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane kierunki: budownictwo, BHP i ochrona przeciwpożarowa, elektrotechnika, instalacje i sieci sanitarne,
  • uprawnienia BHP lub chęć szybkiego uzupełnienia kwalifikacji,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • badania sanitarno-epidemiologicznych (książeczka Sanepid).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zakładzie posiadającym nowoczesny park maszynowy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
  • możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo – pożyczkowej.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone

PIEKARNIA OSKROBA S.A.

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnimi tradycjami o ugruntowanej pozycji rynkowej. Przez lata z małej piekarenki z jednym piecem staliśmy się dużą piekarnią dysponującą trzema zakładami produkcyjnymi. Wysokie kwalifikacje naszego zespołu, najlepsze surowce na rynku oraz tradycyjne technologie piekarskie w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami, składają się na jakość naszych wyrobów i osiągnięty sukces.

Młodszy Specjalista - Dział Techniczno-Administracyjny, Człekówka (pow. otwocki)