Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista Działu Finansowo - Administracyjnego

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nilfisk Polska jest skandynawską firmą, jednym z największych światowych producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących.
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie spraw administracyjnych biura
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów – opisywanie faktur kosztowych
    • Nadzór nad rozliczaniem delegacji służbowych i wydatków pracowników
    • Skanowanie faktur kosztowych i przekazywanie do biura rachunkowego
    • Realizacja płatności, kontakt za bankiem
    • Wystawianie faktur dla podmiotów z grupy
    • Zbieranie danych do listy płac, przekazywanie danych podmiotowi naliczającemu wynagrodzenia
    • Przygotowywanie dokumentów kadrowych
    • Organizacja szkoleń BHP i przeglądów gaśnic
    • Wsparcie w aktualizacji regulaminów wewnętrznych firmy
    • Kontakt z firma leasingową z zakresie floty samochodowej,
    • Zarządzanie środkami trwałymi i zamawianie sprzętu (laptopy, drukarki, etc.)
    • Współudział w inwentaryzacji zapasów, środków trwałych
    • Przygotowywanie sprawozdań dot. ochrony środowiska
    • Wstępna windykacja należności, wyjaśnienie płatności z kontrahentami
    • Uzgadnianie sald – należności, zaliczek
    • Wsparcie w nadzorowaniu procedur RODO

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (alternatywnie student/ -tka na wydziale finansów, zarządzania lub pokrewne)
    • mile widziana znajomość programu SAP
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
    • dobra znajomość Ms Excel,

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w organizacji o wysokiej kulturze organizacji pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stałe wynagrodzenie oraz premiowy system motywacyjny,
    • szkolenia
    • opieka medyczna

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
    prosimy przesyłać klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej  klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą  z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".