Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Działu Obsługi Klienta

IZOHAN sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, która jest liderem na rynku hydroizolacji i chemii budowlanej.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Obsługa procesu sprzedaży:

  • wsparcie operacyjne dla DOK
  • obsługa zamówień (przyjmowanie i realizacja)
  • terminowe i poprawne wystawianie faktur
  • uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawiania faktur
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji
  • kontrola należności
  • współpraca z pracownikami terenowymi w zakresie obsługi Klienta
  • realizacja strategii sprzedażowej zespołu

Wymagania formalne:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • znajomość branży hydroizolacyjnej lub chemii budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, skuteczność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia
      w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • rozwój
      zawodowy
    • cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon oraz komputer)
    • pracę w dynamicznym zespole
    • wynagrodzenie
      w oparciu o umowę
      o pracę promujące
      osoby nastawione
      na osiąganie wyników
    • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport,
      opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne