Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista Działu Przyjęć

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Logistyczna 6

Ciemne (pow. wołomiński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie faktur zakupowych
  • Bieżący kontakt z magazynem w zakresie kontroli dostaw pod względem jakościowym i ilościowym
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy
  • Kontakt z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • Dobra znajomość komputera
  • Odpowiedzialność, systematyczność, zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość branży kosmetycznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna)
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy

O nas

Primavera Parfum

To obecnie lider wielokanałowej sprzedaży na polskim rynku beauty i e commerce. Omnichannel'owa filozofia sprawia, że możemy zaoferować naszym kontrahentom pełen wachlarz usług z uwspólnionym doświadczeniem sprzedażowym konsumenta m.in. w takich kanałach jak Allegro, Amazon czy Alibaba.

Młodszy specjalista Działu Przyjęć, Logistyczna 6, Ciemne (pow. wołomiński)