Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista Działu Przyjęć

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Logistyczna 6

Ciemne (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie faktur zakupowych

  • Bieżący kontakt z magazynem w zakresie kontroli dostaw pod względem jakościowym i ilościowym

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

  • Kontakt z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • Dobra znajomość komputera

  • Odpowiedzialność, systematyczność, zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość branży kosmetycznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna)

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Dobrą atmosferę pracy

O nas

Primavera Parfum

To obecnie lider wielokanałowej sprzedaży na polskim rynku beauty i e commerce. Omnichannel'owa filozofia sprawia, że możemy zaoferować naszym kontrahentom pełen wachlarz usług z uwspólnionym doświadczeniem sprzedażowym konsumenta m.in. w takich kanałach jak Allegro, Amazon czy Alibaba.