Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Działu Wsparcia Sprzedaży

Agrosimex Sp.z o.o.O firmie

Agrosimex Sp.z o.o.

43

Goliany (pow. grójecki)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa klientów

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

  • udział w kampaniach marketingowych

  • udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • znajomość branży rolniczej i środków ochrony roślin

  • wykształcenie min. średnie

  • komunikatywność, elastyczność, samodzielność i dokładność

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • miłą atmosferę w młodym energicznym zespole

Agrosimex sp. z o.o. to polski lider w dziedzinie zaopatrzenia dla rolnictwa i ogrodnictwa. Specjalizuje się w sprzedaży środków chemicznych, urządzeń nawodnieniowych, nasion, a także materiałów i narzędzi ogrodniczych. Firma zatrudnia obecnie ponad 250 pracowników w całej Polsce. W związku z planowanym rozwojem kanału sprzedaży internetowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy