Oferta pracy

Młodszy Specjalista Działu Zakupów

APART Sp. z o.o.

Stara Droga 3

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i obsługa zamówień składanych przez pracowników centrali oraz sieci salonów Apart

  • monitorowanie kosztów oraz prowadzenie działań na rzecz ich redukcji

  • przegląd ofert na rynku i ich analiza, przygotowywanie zapytań ofertowych

  • nadzorowanie stanu realizacji zamówień i stanu realizacji dostaw

  • współpraca z dostawcami na rynku krajowym

  • obsługa korespondencji (wysyłka, segregacja dokumentów)

  • prowadzenie analiz i zestawień dokonywanych zamówień oraz zakupów

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel

  • doskonała organizacja pracy, samodzielność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Dołącz do zespołu ponad 3000 wyjątkowych ludzi tworzących markę Apart.

Apart to polska marka obecna na rynku od ponad czterech dekad.

Od lat pozostajemy na pozycji lidera w branży jubilerskiej.

Rozwijamy się jako firma i równocześnie dbamy o rozwój naszych Pracowników.

Oprócz ponad 200 salonów w najlepszych lokalizacjach w Polsce,

posiadamy również nowoczesne zaplecze produkcyjne, serwisowe i magazynowe.

Przewiń do profilu firmy