Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista e-commerce / Dział Obsługi Klienta

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

    W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
    Młodszy specjalista e-commerce/
    Dział Obsługi Klienta
    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: MSEC/04/18

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Współpraca przy wdrażaniu i obsłudze sklepu internetowego
    • Współtworzenie nowej marki
    • Obsługa ruchu na nowej witrynie
    • Tworzenie i uzupełnianie treści na witrynie
    • Współpraca przy przeprowadzaniu kampanii reklamowych
    • Prace administracyjno-biurowe

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Student kierunku związanego z marketingiem, analizą danych
    • Zainteresowanie marketingiem oraz handlem w sieci i chęć rozwoju w tym obszarze
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację celów, rzetelność, odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • Pracę umożliwiającą zdobycie doświadczenia zawodowego, rozwój oraz poszerzanie kompetencji
    • Elastyczne godziny pracy
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”