Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista e-commerce

Rest Lords Sp. z o.o.

  • Tarasa Szewczenki 7, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Tarasa Szewczenki 7

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ:

» pracować nad obsługą serwisu internetowego, a w tym:

- uzupełniać treści w serwisie internetowym,

- testować nowe, wprowadzane funkcjonalności,

» uzupełniać treści na zewnętrznych, internetowych platformach sprzedażowych,

» współpracować przy uzupełnianiu treści na naszych kanałach w mediach społecznościowych,

» a ponadto wesprzesz działania zespołu ds. marketingu internetowego.

Nasze wymagania

JEŻELI:

» swobodnie poruszasz się w Internecie, serwisach aukcyjnych i panelach administracyjnych,

» znasz język angielski w stopniu co najmniej B1,

» potrafisz organizować swoją pracę i się w nią zaangażować,

» jesteś ekstremalnie skrupulatny, wolisz jakość niż ilość,

...to szukamy właśnie Ciebie!

To oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE - z atrakcyjnym wynagrodzeniem, oczywiście w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

  • PRZYJEMNOŚĆ Z PRACY - zapewnianą nie tylko poprzez satysfakcję z samej pracy, ale także przez przyjazną i partnerską atmosferę.

  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU - ambitne zadania, dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • BENEFITY - finansowanie szkoleń oraz nieograniczona możliwość testowania foteli masujących.

  • Benefity

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Rest Lords oraz Massaggio to dwie marki, których jesteśmy twórcami i właścicielami. Od 11 lat działamy na rynku foteli masujących, oferując je Klientom w całej Polsce i nie tylko. Wypracowaliśmy sposoby i umiejętność sprzedaży wymagającego, ale też bardzo ciekawego produktu. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku oraz strategicznie wdrażane (z sukcesem) plany rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

NASZE WARTOŚCI:

  • naszych Klientów i Pracowników traktujemy z wielkim szacunkiem, stwarzając partnerską i otwartą atmosferę pracy,

  • cenimy potencjał Ludzi, z którymi współpracujemy, dlatego dajemy im wiele możliwości wdrażania własnych pomysłów,

  • nasi Klienci cenią nas za dbałość o szczegóły i dokładność.

  • Jeśli cenisz to co my, to chcemy Cię poznać!

BEZPIECZEŃSTWO PRACY:

  • zapewniamy bezpieczne warunki pracy, dostosowane do dzisiejszej sytuacji pandemicznej.