Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista E-commerce

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.plOpineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line..

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Opis Stanowiska:

    • Bieżąca analiza stanów magazynowych i cen
    • Tworzenie i obsługa baz danych produktów
    • Aktualizacja szaty graficznej sklepu
    • Efektywna współpraca z innymi działami

    Profil idealnego kandydata:

    • Bardzo dobra znajomość programu Excel
    • Bardzo dobra znajomość HTML
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Predyspozycje do pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale obsługi klienta, mile widziane w branży
    • Sumienność i skrupulatność
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość: PHP, XML, Java

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny czas pracy
    • Szkolenia z zakresu e-commerce
    • Możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych
    • Pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
    • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do programu Multisport, prywatną opiekę lekarską oraz zniżki na produkty

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."