Oferta pracy

Młodszy Specjalista Google Ads

Primagran Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza jakości ruchu dla prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics,

  • tworzenie, monitorowanie oraz analizowanie efektywności prowadzonych kampanii, w oparciu o wyznaczone wskaźniki efektywności,

  • pomaganie w zarządzaniu sprzedażą via Google Ads na 8 rynkach oraz korzystanie ze wsparcia zewnętrznych specjalistów,

  • przygotowywanie raportów oraz analiz efektywność działań wraz z propozycjami działań korygujących,

  • planowanie i realizacja zestawu działań marketingowych w kanale online.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość narzędzia Google Ads, Google Analytics - m.in 1 rok doświadczenia na stanowisku młodszego specjalisty (w agencji lub u klienta),

  • znajomość narzędzi z ekosystemu Google Merchant Centre oraz narzędzi biznesowych (Excel, Google Sheet),

  • podstawowa znajomość Google Tag Managera,

  • znajomość środowiska Prestashop lub środowiska Facebook Ads będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętności analityczne z praktycznym przełożeniem ich na biznes,

  • nastawienie na użytkownika i na jego doświadczenie z marką, stroną internetową, produktem,

  • umiejętność realizowania wielu projektów równocześnie oraz odwaga w proponowaniu niestandardowych rozwiązań,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

To oferujemy

  • rozwijającą i pełną wyzwań pracę w firmie rodzinnej, działającej na 8 rynkach, nastawionej na ekspansję rynków zagranicznych,

  • możliwość bycia częścią zespołu o charakterze start-upowym - w którym panuje przyjazna atmosfera, rodzinna kultura pracy oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku, uczciwości i otwartej komunikacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (4-6k netto) w zależności od formy współpracy,

  • umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • zgrany zespół specjalistów i ekspertów e-commerce,

  • współpracę z najlepszymi agencjami marketingowymi,

  • możliwość samorozwoju poprzez szkolenia, warsztaty i testowanie własnych pomysłów,

  • uczestnictwo w ambitnych projektach dających poczucie satysfakcji,

  • realny wpływ na cele biznesowe organizacji,

  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowe m.in.: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej i inne,

  • praca zdalna lub w biurze w Gdańsku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Primagran jest nowoczesną firmą rodzinną, jednym z liderów w branży oraz laureatem wielu uznanych nagród konsumenckich i branżowych. Otrzymaliśmy również prestiżowy tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2019.

Chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów, codziennie tworzymy i dostarczamy wysokiej jakości produkty, głównie zlewozmywaki granitowe oraz akcesoria kuchenne. Działamy w modelu e-commerce. Nasza marka jest ceniona na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech, Czechach, Słowacji czy na Węgrzech.

Przewiń do profilu firmy