Oferta pracy

Młodszy Specjalista Helpdesk

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach: wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych.
Jako wydawca jesteśmy na 9 miejscu TOP wydawców w Polsce. Nasze serwisy odwiedza ponad 16 milionów użytkowników miesięcznie, obejmujemy zasięg na poziomie 60% według danych Polskich Badań Internetu Gemius.
Wydajemy 20 największych dzienników regionalnych, w tym Kurier Poranny, oraz ponad 120 tygodników lokalnych. A także serwisy miejskie i tematyczne: naszemiasto.pl, motofakty.pl, strefabiznesu.pl, strefaagro.pl, gol24.pl, telemagazyn.pl.

Nasz zespół IT składa się z 90 osób, które pracują w naszych 17 Oddziałach w całej Polsce. Teraz zapraszamy Ciebie, jeżeli chcesz rozwijać się na stanowisku:

Jakie będą Twoje zadania?
  • bieżące wsparcie informatyczne 100 użytkowników w Oddziale
  • przygotowanie sprzętu komputerowego dla nowych pracowników
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i rozwiązaniami sieciowymi, w tym pomoc zdalna
  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w podstawowym zakresie administracji serwerami Windows
  • udział w inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
  • dbałość o przestrzeganie przyjętych standardów informatycznych
  • udział w wewnętrznych projektach IT
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Czego oczekujemy? Zgłoś się, jeżeli:
  • posiadasz przynajmniej półroczne doświadczenie w obszarze „Helpdesk” lub zbliżonym
  • jesteś absolwentem studiów lub studiujesz, najchętniej na kierunku związanym z IT
  • możesz wykazać się znajomością zagadnień sieci TCP/IP i usług sieciowych
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie przydatnym w pracy (czytanie dokumentacji, nauka nowych technologii i narzędzi)
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej i zdalnej pomocy użytkownikom
  • potrafisz porozumieć się ludźmi i pomagać im w efektywnej pracy
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
Ważne:
  • Twoim atutem będą doświadczenia z zakresu samodzielnej administracji serwerami Windows, w tym usługą Active Directory oraz wiedza z zakresu systemów operacyjnych MS Windows 10 i serwerowych Windows 2008/2012
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym środowisku z dynamicznie rozwijającym się zespołem IT
  • wdrożenie i przeszkolenie się pod okiem fachowców
  • dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • benefity pracownicze – dofinansowanie wakacji, bonus świąteczny
  • możliwość skorzystania z pracowniczych pakietów dotyczących opieki medycznej, karnetów sportowych i ubezpieczenia NW
  • wyjazdy integracyjne w ramach IT

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy