Oferta pracy

Młodszy Specjalista HelpDesk

BRANDBQ Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Active Directory

  • SQL

  • LAN/WAN/VPN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Będziesz uczestniczył w operacjach mających na celu zapewnienie naszym jednostkom i pracownikom sprawnego działania systemów informatycznych i łączności - pierwsza linia wsparcia. Zakres Twoich działań będzie różnorodny i szeroki, począwszy od przyjmowania i rejestrowania zgłoszeń do konfiguracji sprzętu komputerowego. W swojej pracy będziesz również udzielał pomocy technicznej użytkownikom urządzeń teleinformatycznych, prowadził rejestr sprzętu oraz szkolenia pracowników z zakresu korzystania z dostępnych narzędzi pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu informatycznym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku HelpDesk lub podobnym

  • Mile widziana: znajomość Active Directory oraz baz danych SQL

  • Zaawansowana znajomość systemów z rodziny Windows i pakietu MS Office

  • Znajomość sieci LAN/WAN/VPN

  • Zaangażowanie i energia w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Dbałość o dokumentację i prowadzone rejestry

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • realna możliwość rozwoju

  • atrakcyjny system premiowania

  • super atmosfera

Informacja o aplikowaniu

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje zgłoszenie klikając w Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Medicine

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania;

projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie

z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Dołącz do zespołu i rozwijaj się z Nami