Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista Helpdesk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    guzik
    Lokalizacja: Poznań

    Wynagrodzenie:

    3000 - 5000 netto + VAT

    Poszukujemy osoby, która:

    • zna i biegle obsługuje Active Directory i MS Exchange
    • ma doświadczenie w pracy z Windows 7 oraz 10
    • miał okazję pracować z Office oraz Office 365
    • ma doświadczenie we wsparciu technicznym użytkowników
    • miał okazję pracować ze sprzętem Apple
    • zna język angielski (będzie to atut)

    Opis stanowiska

    Osoba, która do nas dołączy będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie użytkowników jednego z naszych klientów. Pomoc będzie realizowana bezpośrednio w siedzibie klienta lub zdalnie (w przypadku użytkowników pracujących w innych lokalizacjach). Dlatego bardzo ważna jest umiejętność skutecznego tłumaczenia i rozwiązywania problemów. Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość pracy z najnowszymi technologiami, także sprzętem Apple. Codzienna praca odbywa się zgodnie z ustalonymi zasadami SLA. Zadania są związane z:

    • Wspieraniem użytkowników w zakresie problemów sprzętowych i dotyczących oprogramowania
    • Wspieraniem utrzymania sieci LAN/WiFi, Active Directory, G Suite, VoiP i inne
    • Zarządzaniem sprzętem i utrzymaniem go w nienagannym stanie
    • Zarządzaniem uprawnieniami

    Oferujemy

    • Karta multisport
    • ubezpieczenie grupowe
    • ubezpieczenie medyczne
    • nielimitowana kawa

    Oferujemy
    KARTA MULTISPORT I INNE ATRAKCJE
    UBEZPIECZENIE GRUPOWE
    UBEZPIECZENIE MEDYCZNE
    NIELIMITOWANA KAWA