Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista HelpDesk

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aquaform S.A. – firma produkcyjna z branży sanitarnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice)
    Nr ref.: AQ/IT/05/15

    Jeśli jesteś osobą otwartą , kreatywną. Nie boisz się wyzwań. Chcesz poszerzać wiedzę z zakresu IT. Lubisz pracować w zespole. Masz pozytywne nastawienie - dołącz do nas.

    Zadania na stanowisku :

    • Codzienne wsparcie użytkowników w organizacji.
    • Podstawowa administracja systemami Windows Server
    • Opieka nad urządzeniami klasy PC / PDA oraz urządzeniami peryferyjnymi
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
    • Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania

    Oczekujemy:

    • Praktycznej znajomości systemów stacji roboczych rodziny Windows
    • Praktycznej znajomości środowisk Microsoft Windows Server
    • Praktycznej znajomości DNS, DHCP, Active Directory
    • Umiejętności administracji urządzeniami peryferyjnymi
    • Znajomość systemów Linux, środowisk wirtualnych będzie dodatkowych autem
    • Dobrej organizacji pracy
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • Udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby firmy.
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Program szkoleń przygotowujących do pracy i podnoszących kwalifikacje

    Możliwość łączenia obowiązków zawodowych ze studiami

    Gwarantujemy:

    • Dobrą współpracę
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.)

    Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane oferty.