Oferta pracy

Młodszy Specjalista Helpdesk

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jesteśmy liderem w kategorii Informacje i publicystyka oraz Informacje lokalne i regionalne. Nasze serwisy internetowe odwiedza ponad 16,8 mln realnych użytkowników. Znasz nas pod takimi markami, jak polskatimes.pl, naszemiasto.pl, strefabiznesu.pl, stronakobiet.pl, motofakty.pl, telemagazyn.pl oraz wiele innych.

Nasz zespół IT składa się z 90 osób, które pracują w 17 oddziałach w całej Polsce. Specjaliści w Dziale Wsparcia wspierają użytkowników pracując w rotacyjnym systemie pracy.

Teraz zapraszamy Ciebie, jeżeli chcesz rozwijać się na stanowisku:
 Twoimi zadaniami będą:
  • bieżące wsparcie informatyczne użytkowników
  • przygotowanie sprzętu komputerowego dla nowych pracowników
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i rozwiązaniami sieciowymi, w tym pomoc zdalna
  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w podstawowym zakresie administracji serwerami Windows
  • udział w inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
  • dbałość o przestrzeganie przyjętych standardów informatycznych
  • udział w wewnętrznych projektach IT
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
Czego oczekujemy? Zgłoś się, jeżeli:
  • posiadasz przynajmniej półroczne doświadczenie w obszarze „Helpdesk” lub zbliżonym
  • jesteś absolwentem studiów lub studiujesz, najchętniej na kierunku związanym z IT
  • możesz wykazać się znajomością zagadnień sieci TCP/IP i usług sieciowych
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie przydatnym w pracy (czytanie dokumentacji, nauka nowych technologii i narzędzi)
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej i zdalnej pomocy użytkownikom
  • potrafisz porozumieć się ludźmi i pomagać im w efektywnej pracy
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.
Ważne:
  • Twoim atutem będą doświadczenia z zakresu samodzielnej administracji serwerami Windows, w tym usługą Active Directory oraz wiedza z zakresu systemów operacyjnych MS Windows 10 i serwerowych Windows 2008/2012
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym środowisku z dynamicznie rozwijającym się zespołem IT
  • wdrożenie i przeszkolenie się pod okiem fachowców
  • dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • benefity pracownicze – dofinansowanie wakacji, bonus świąteczny
  • możliwość skorzystania z pracowniczych pakietów dotyczących opieki medycznej, karnetów sportowych i ubezpieczenia NW.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Ogłoszenie archiwalne