Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista HR

NetArch

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (analiza potrzeb, rekomendacja źródeł i narzędzi, tworzenie ciekawych materiałów rekrutacyjnych, selekcja aplikacji, rozmowy)

  • dbanie o relacje i pozytywne doświadczenia kandydatów

  • onboarding świeżo zrekrutowanych (przez Ciebie :)) pracowników

  • inicjowanie i realizacja działań z zakresu Employer Brandingu i komunikacji wewnętrznej (targi pracy, współprace z uczelniami, programy stażowe, eventy, aktywność na social media, działania CSR)

  • wsparcie przy bieżących procesach HR-owych: rozmowy ewaluacyjne, szkolenia i rozwój pracowników, badania satysfakcji, organizacja integracji i inne

Nasze wymagania

  • przede wszystkim - HR to Twoja pasja, lubisz pracę z ludźmi, chętnie poznajesz i testujesz nowe narzędzia HR, trendy, nowinki, śledzisz branżę

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end-to-end, masz od nas dużego plusa jeśli wykorzystywałaś/-eś różne metody rekrutacji (direct search, social media, portale ogłoszeniowe, biura karier)

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy

  • umiejętność budowania relacji, komunikacji budującej zaufanie i otwartość

  • cechuje Cię kreatywność, starasz się myśleć nieszablonowo, wykazujesz inicjatywę

To oferujemy

  • jakkolwiek banalnie to brzmi, mnóstwo możliwości rozwoju w mocno dynamicznej branży - digital marekting jest teraz zdecydowanie na topie!

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim tego co wniesiesz do naszego zespołu

  • możliwość udziału w konferencjach branżowych, wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 7:00-9:00

  • dofinansowany pakiet sportowy Medicover Sport oraz opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

NetArch

W Sempai już od ponad 15 lat pomagamy naszym Klientom zaistnieć w Internecie. Zajmujemy się performance marketingiem, a dokładniej: #seo #ppc #contentmarketing #fbads #analitykawebowa

W naszym portfolio znajdują się tak rozpoznawalne brandy, jak: innogy, Sferis, Deichmann, Wojas, Cocolita czy PWN. Jako jedni z pierwszych znaleźliśmy się w gronie 2% agencji partnerskich Google, które otrzymały status PREMIUM. Nasze kampanie są nagradzane w polskich i międzynarodowych konkursach.

Posiadamy 3 oddziały w kraju: w Białymstoku, Krakowie i Częstochowie.

Przewiń do profilu firmy